סרטוני הדרכה ובטיחות

סרטי הדרכה הינם אמצעי אפקטיבי ביותר להכשרת עובדים או הסברים ללקוח קיים

הפקת סרטוני הדרכה עם עין השופט הפקות

ההבנה שסרט הדרכה, בשונה מסרט תדמית, הוא איננו בעל מטרות מסחריות, חשובה ומאפשרת לכל אחד מן הצדדים – לכם כלקוחות מצד אחד ולנו כמפיקי הסרט מצד שני – להתמודד בצורה טובה יותר עם הפרויקט.

צירוף המילים "סרט הדרכה" מעלה לרוב אסוציאציות של סרט משעמם, עמוס לעייפה בחומר עיוני ויבש, שאינו מצליח לחדור אל לב הצופים ולהעביר להם את המסר. הדבר לא מוכרח להיות כך. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לערוך סרטי הדרכה מעניינים, קצביים, מלאי תוכן, שמושכים עניין ומעבירים את החומר בצורה אטרקטיבית. סרטוני הדרכה מציעים אלטרנטיבה עדיפה בהרבה על שיטות ההדרכה הרגילות – מצגות, הרצאות פרונטליות, לומדות וכו'. יתרונו הגדול של סרטון הדרכה הוא העברת החומר הנלמד בשלושה ערוצי מידע בו זמנית – תמונה, קול וכתוביות. כך למעשה אנו יכולים להבטיח שהמידע הרלוונטי והחשוב עובר לצופה באופן ברור וחד משמעי.

הפקה של סרט הדרכה שכזה צריכה להיות מקצועית כמו הפקה של כל סרט אחר. סרטון הדרכה נדרש להיות ברור מאוד, ומוצג באופן שלא יאבד את תשומת ליבו של קהל היעד – אחרת המטרה של הסרט לא תושג.
בשלב תכנון סרטי הדרכה חשוב לקבוע איזו טכניקה תתאים לסרט ההדרכה המיועד – צילום? אנימציה? איורים? לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות משלה, ולכן היא עשויה להתאים לסרטים מסוגים מסוימים.

אנשי הצוות של "עין השופט הפקות" ילוו אתכם לכל אורך הדרך משלב הרעיון, דרך שלב ההפקה וכלה בשלב העריכה, ויתנו לכם הנחיות ודגשים על סמך ניסיונם העשיר בתחום ועל פי הבנתם את אופי המוצר ואת האנשים שההדרכה נועדה להם.