סרטים למוסדות לימוד

הפקת סרטים לאוניברסיטאות ומכללות

הפקת סרט תדמית למכללה או לאוניברסיטה מהווה הפקה ייחודית ושונה.

לרוב מטרת הפקת סרטון תדמית במוסדות הלימוד הינה לגייס סטודנטים, לעזור להם בבחירת מקצוע הלימוד הרלוונטי ביותר עבורם, לגייס משקיעים או להפיק סרטי הדרכה שונים. הדגשים בהפקת סרט תדמית לתחום האקדמי הם הבנה לעומק של צרכי המוסד או הפקולטה, ועבודה מול סגל רחב של מרצים ואנשי סגל. לעתים נדרשת הפקה של קורסים מקוונים ללמידה מרחוק (MOOC) שבהם מועבר חומר למידה באמצעות הרצאות בשילוב גרפיקה להעברת חומרי הלימוד.

הפקת סרט תדמית ייחודי, היא הדרך המוצלחת ביותר לבלוט משמעותית על פני המתחרים ולעזור לסטודנטים פוטנציאלים לראות בצורה ויזואלית את כל היתרונות שיש למוסד הלימוד להציע. שילוב של צילום קורסים שונים, פעילויות שונות ומגוונות, עדויות של סטודנטים לשעבר, מעסיקים פוטנציאלים, מרצים בכירים וכד', יעזור לנו להציג את הייחודיות וההתמחות של מוסד הלימוד.

לעין השופט הפקות ניסיון רב בהפקת סרטי תדמית ואנו מתאימים כל סרט ללקוח ולמוצר, בהתאם לדרישות ולצרכים.

לאנשי הצוות של "עין השופט הפקות" נסיון רב שנים בעבודה מול מוסדות אקדמאים, אוניברסיטאות ומכללות, והם ילוו אתכם לכל אורך הדרך משלב הרעיון, דרך שלב ההפקה וכלה בשלב העריכה. לאורך כל שלבי ההפקה הם יעמדו לרשותכם ויתנו לכם הנחיות ודגשים על סמך ניסיונם העשיר בתחום ועל פי הבנתם את אופי המוצר ואת האנשים שההדרכה נועדה להם.