סרטי תדמית

הפקת סרטי תדמית- זו המומחיות שלנו כבר יותר מ - 20 שנה

למה להפיק סרט תדמית?

סרט תדמית הוא כבר לא משהו שנחמד שיש, הוא כבר בגדר חובה לכל עסק.

בין אם הרצון הוא להגדיל מכירות או להמיר קליקים ללקוחות, סרטי התדמית שלנו, כמו גם סרטי מוצר, יעזרו לך למצב את המותג ולהגדיל את העסק שלך – זה הזמן לעצב משאב שיווקי יקר שבו תוכלו להתגאות (ושהקהל שלך יאהב).

כבר למעלה מ 20 שנה שאנו מתמחים בהפקת סרטי תדמית לחברות מובילות במשק.

בשלב הראשון של פרויקט הפקת סרטון תדמית, יש לבדוק מה הלקוח צריך, ומה קהל היעד של הסרט.
רק דרך תכנון קפדני, כתיבת תסריט מקצועית והפקה מושקעת ניתן להגיע לסרט תדמית שיבלוט מעל התחרות.

סרטי תדמית לחברות משמשים בעיקר עבור שיווק. קהל היעד העיקרי הוא לקוחות חדשים וחוזרים, כשהמטרה היא ליצור ביקוש, והתוצאה הרצויה היא גידול במכירות ובהכנסות.

התהליך נשמע פשוט, אבל הצופים של ימינו הם קהל שמאוד קשה לתפוס את תשומת ליבו. הטכנולוגיה המודרנית יצרה דילמה משלה: מצד אחד היא מייצרת אפקטים וויזואליים מדהימים, אבל מצד שני ישנו דור של צופים המחוברים למכשירים ניידים, שלמדו לסנן כמעט כל צורה של תוכן המנסה להסב את תשומת ליבם. 

כיום – על מנת לזכות בתשומת ליבו של הלקוח, כאשר ישנם אלפי הסחות דעת מסביב נהייתה המשימה העיקרית של אנשי השיווק והמכירות.

כמובן שלא כל שיווק באמצעות סרטי תדמית הוא למטרות פרסום נטו. גם עבור תקשורת בין עסקים ומודעות למותג סרטי תדמית הם הפלטפורמה המועדפת.

סרטוני תדמית של ימינו מתרחקים ככל הניתן מקלישאות של עולם השיווק והמכירות הישן, ופונים לרגש של הצופים במטרה ליצור הזדהות עם החברה או המותג. 

הפקת סרטון תדמית ברמה גבוהה הינה השקעה לטווח ארוך, שכן מרגע ש"יצא" לעולם – אין לדעת מי יראה אותו ומתי. אפשרויות התפוצה של סרט תדמית כוללות ערוצי מדיה שונים ברשת – YouTube, Vimeo, רשתות חברתיות, אתר האינטרנט של החברה ומסכי ענק בתערוכות בינלאומיות. כיום ידוע לכולם שווידאו הינו תוכן נגיש, זמין מכל מקום וקל לשיתוף ברשת.

אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא המענה הכולל שאנו מספקים להפקת סרטי תדמית – החל משלב הקונספט וכתיבת התסריט, דרך ההפקה ועד הסרט הגמור. כל זאת מבלי שהלקוח נדרש לעבוד מול כמה ספקים. בצורה זו אנו מוודאים כי הפקת סרטון תדמית נשארת משימה לא מורכבת, שכל עסק או חברה מסוגלים לבצע.

הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. צלמים, עורכים, אנימטורים ואנשי תוכן. כולם עובדים במרץ להשגת מטרה אחת – הפקת סרטי תדמית איכותיים שישרתו את מטרות העסק שלכם.