מה היתרונות של סרט תדמית?

עולם הפרסום מציע שלל אפשרויות לחברות, לארגונים ולעסקים קטנים המעוניינים לשווק את מוצריהם. ככל שהמדיה הדיגיטלית והאינטרנטית מתפתחת, גם ערוצי הפרסום משתכללים ומשתנים ומה שפעם עבד מצוין, לא בהכרח ישרת את הצרכים של היום. אם כן, מהו הכלי השיווקי החזק בעולם הפרסום של ימינו?


סרט, זמריר או מודעה?

מחקרים מראים כי מסרים שיווקיים עוברים באמצעות סרטי תדמית טוב יותר מאשר בכל אמצעי פרסום אחר. אם ניתן על כך את דעתנו, נראה שסרט אכן יוצר אצל הצופה חוויה עוצמתית יותר מאשר מודעה או זמריר (ג'ינגל), שכן סרט מפעיל אצל הצופה כמה חושים במקביל, ולכן החוויה שלמה יותר והסיכוי שהמסר יטביע חותם על הצופה גדול יותר.
מקסימום מידע במינימום זמן
אנו חשופים לאינפורמציה רבה התוקפת את חושינו מכל עבר, ומסר שיווקי חייב להיות מהיר, ססגוני, מתומצת ועצמתי על מנת שיבלוט מעל אוקיינוס המידע הרוחש סביבנו. סרטי תדמית מאפשרים לך להגיש לקהל מידע ייחודי, רב חושי, מהיר, ממוקד ותמציתי, כזה שימשוך את העין ואת תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים וישאיר רושם אפקטיבי.
ויראליות
אחד היתרונות הגדולים של סרטי תדמית טובים הוא שמהרגע בו שחררתם אותם אל הרשת, הגולשים כבר יעשו עבורכם את העבודה. אם הסרט שלכם יעיל ומרשים, הוא יזכה לחשיפה משמעותית בזמן קצר.
עניין של סגנון
לכל עסק אופי משלו, וחלק נכבד מאמנות הפרסום היא היכולת להפיק את הפרסומת שתשרת את צרכי העסק ותשקף את איכויותיו ואת ייחודו בצורה הטובה ביותר. הפורמט של סרטי תדמיתמאפשר יצירת תמונה מלאה של יתרונות העסק וייחודו בזמן קצר, תוך הקפדה על שיקוף מדויק של האווירה, של האופי ושל האיכות המיוחסים לעסק, לצוותו ולמוצר שהוא מציע.
לעבודה
בין אם את/ה בעליו של עסק קטן או של חברה גדולה, סרט תדמית הוא אמצעי הפרסום היעיל ביותר עבורך. אנו מזמינים אותך להיפגש עם אנשי הצוות של עין השופט הפקות, ליצירת סרט התדמית שיעשה את השינוי עבור העסק שלך ויוביל אותו להתפתחות ולצמיחה. הצוות המקצועי של עין השופט הפקות ילווה אותך משלב הגדרת קהל היעד והיתרונות של העסק שלך, ועד להפקת הסרט המושלם עבורך.

אודות המחבר

השארת תגובה